Jaki tablet wybrać dla dziecka?

Niniejszy artykuł pod tytułem Jak ubezpieczyć dom przez internet? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Jak ubezpieczyć dom przez internet? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Tablety to świetny sprzęt dla mniejszych dzieci zamiast laptopa czy komputera. Przydają się uczniom, jak również studentom do nauki. W bardzo przystępnych cenach można kupić tablet dobrej jakości. Sprawdź, jaki polecamy wybrać dla dziecka.

Tablet firmy Samsung

Samsung oferuje wiele różnych, bardzo dobrych tabletów. Cieszą się one korzystnymi opiniami od wielu użytkowników, jak również jest to po prostu sprawdzony sprzęt. Na tapete wrzucamy model Galant Tab A8, którego przekątna ekranu wynosi 10,5 cala. Jest to świetna wielkość do przeglądania PDF, oglądania filmów oraz korzystania z wszelkich aplikacji od gier po aplikacje edukacyjne. Choć nie jest jakoś bardzo szybki to posiada pamięć RAM 4 GB oraz procesor Unisoc T618, który odpowiada za płynne działanie tabletu. Urządzenie pracuje na systemie Android, a jego jedną z najlepszych cech jest duża pojemność baterii, bo aż 7040 mAh. Bateria pozwala na korzystanie z tabletu przez kilka godzin, bez jego ładowania.

Tablet firmy Xiaomi

Przedstawicielem firmy Xiaomi będzie Redmi Pad z metalową obudową unibody, więc idealnie sprawdzi się dla dziecka, które jeszcze nie specjalnie zwraca uwagę na dbanie o rzeczy. Redmi Pad ma wyświetlacz o przekątnej 10,61 cala i możemy korzystać z rozdzielczości 2000×1200 px.Jeśli chodzi o inne parametry to została użytkownikom zapewniona dobra wydajność poprzez użycie procesora 4 GB praz pamięci RAM. W trakcie korzystania z tabletu można otwierać kilka aplikacji jednocześnie, a żadna z nich nie będzie się zacinać. Redmi Pad to pierwszy sprzęt na świecie w zakresie tabletów, który otrzymał certyfikat SGS dla niskiego progu zmęczenia oczu. Bateria ma pojemność 8 000 mAh, a więc więcej od poprzednika.

Tablet Huawei MatePad SE

Jeśli szukasz tańszego tabletu dla swojego dziecka mamy dla Ciebie propozycje urządzenia od firmy Huawei, a dokładny model to MatePad SE. Tablet ten posiada ekran FullView 2K, a jego przekątna to 10,36 cala. Warto wspomnieć, że otrzymał on certyfikaty Flicker Free oraz TUV Rheinland Low Blue Light. Tablet wyposażony jest w proces Snapdragon 680 i pamięć RAM 4GB. Różnicą do dwóch poprzedników jest to, że pracuje on na systemie HarmonyOS 3,0, ale dla małych dzieci będzie to aspekt bez znaczenia. Aplikacje, które będziemy chcieli zainstalować na urządzeniu należy pobierać z AppGallery. Model MatePad SE jest świetny pod kątem kontroli rodzicielskiej, ponieważ posiada wbudowany program zarządzający czasem użytkownika oraz przeglądania stron internetowych i apek. Do zalet urządzenia można zaliczyć małą wagę i dźwięk przestrzenny Huawei Histen 8.0. Bateria w tym modelu to 5100 mAh, a więc pozwala na jego intensywne eksploatowanie przez 8,5h.