Nazwa regionu:

Mielno

Liczba ludności:

3 tyś.

Powierzchnia obszaru:

33 km²

2 najlepsze aktywne atrakcje w Mielnie

Niniejszy artykuł pod tytułem Jak ubezpieczyć dom przez internet? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Jak ubezpieczyć dom przez internet? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Szukasz najlepszych atrakcji w Mielnie i jego okolicach? Mamy dla Ciebie dwie propozycje, które spodobają się dorosłym, jak również dzieciom. Sprawdź, co czeka Cię w Mielnie.

Atrakcja nr 1 – Labiryntowe Pole

Wybierając się, na Labiryntowe Pole przeżyjesz niesamowitą przygodę wśród trzech hektarów wysianej kukurydzy i wyznaczonych ścieżek. Jeśli kojarzysz, film „Dzieci kukurydzany” to możesz sobie wyobrazić, jak to mniej więcej wygląda i rzeczywiście można się tam zgubić! Lubisz adrenalinę? To miejsce będzie strzałem w dziesiątkę. Każda osoba przed wejściem do labiryntu otrzymuje mapę, która odpowiada za dotarcie do wyznaczonych celów. Przemierzając kukurydze, czeka na Ciebie kilka różnych zadań oraz łamigłówek do rozwiązania. Co ciekawe możesz tutaj nie tylko wybrać się w głąb labiryntu, ale również skorzystać z uroków rancho, po odbytej zabawie. Rancho możesz odpocząć na leżakach, zjeść przekąski czy wypić napój. Dzieci będą mogły pobawić się w traktorze czy wozie strażackim, a nawet przejechać się nimi po okolicy. Oprócz tych atrakcji na rancho organizowane są różne gry typu przeciąganie liny czy skakanie na gumy. Wieczorem, natomiast można zasiąść przy ognisku. Labiryntowe Pole to miejsce pozwalająca spędzić czas z dala od zgiełku miasta na łonie natury wraz z dziećmi czy znajomymi.

Atrakcja nr 2 – Kosmiczny Labirynt

Tematem przewodzącym w tej atrakcji jest lądujące UFO w polu kukurydzy. Jest to miejsce, w którym rzeczywistość przeplata się ze światem wirtualnym. Dlaczego? Ponieważ wszystko odbywa się przy wykorzystaniu technologicznego rozwiązania, czyli rozszerzonej rzeczywistości. Zobaczysz tutaj świat w ogromnym labiryncie kukurydzy i przeżyjesz spotkanie z kosmitami. Jest to atrakcja, która nie dawno pojawiła się w okolicach Mielna. Kosmiczny Labirynt używa nowoczesnej technologii, ponieważ osoba pokonuje specjalnie przygotowaną kilku kilometrową trasę na terenie całego Mielna. Kosmitów zobaczysz za pomocą kamery swojego smartfona, a do tego użyte są efekty specjalne. Tryb gry jest dopasowany do grupy wiekowej: dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Jest to więc atrakcja dla każdego! Twoim zadaniem będzie pomoc kosmitom przy ich rozbitym statku kosmicznym. Sprawdź, czy uda Ci się rozwiązać ich problem. Twoja pomoc, oczywiście zostanie nagrodzona. Dla najlepszych graczy organizator przewidział nagrody w postaci roweru elektrycznego, smartfony, hulajnogi elektrycznych, konsoli i wielu innych.

Zaproponowane przez nasz atrakcje są najlepszym sposobem na spędzenie czasu aktywnie swoich wakacji nad polskim morzem.